Nowości w Zakra.pl

Zakra.pl to jeden z serwisów działających na rynku pożyczek społecznościowych. W ubiegłym miesiącu mieliśmy do czynienia z kilkoma zmianami, o których warto wspomnieć. Mieliśmy do czynienia zarówno z małymi modyfikacjami jak i kilkoma dość znacznymi zmianami. Poniżej postaramy się wymienić kilka szczegółów, na które warto zwrócić uwagę. Innymi słowy, co powinno przykuć uwagę osób wchodzących na ten portal pożyczek społecznościowych. Oto kilka nowości, które wprowadzono na Zarka.pl.

Pojawiała się Tablica. Jest to miejsce gdzie użytkownicy serwisu mogą komunikować się z operatorem serwisu jak i ze sobą nawzajem. Pojawiała się również Karta Zakra VISA. Jest to karta, dzięki której możliwe są natychmiastową wypłatę środków z uzyskanej pożyczki. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba czekać na dojście przelewu (w najgorszych przypadkach na przelew trzeba było czekać dwa dni). Inna nowość to Terminarz, na którym możemy zobaczyć podsumowanie wyników finansowych miesiąca. Warto zwrócić również uwagę na gwarancje w postaci ubezpieczenia na wypadek utraty źródła dochodu (pracy).

Na koniec warto wspomnieć o dodatkowym produkcie portalu. Mowa tu o linii pożyczkowej. Wszystkich zainteresowanych zmianami na portalu zachęcamy do wizyty na nim. Dzięki temu każdy będzie mógł samodzielnie ocenić czy nowa forma portalu odpowiada jego oczekiwaniom. Warto też śledzić zmiany na konkurencyjnych portalach. Dzięki temu możemy znaleźć partnera pożyczkowego, który będzie nam najbardziej odpowiadał. Dotyczy to zarówno pożyczkobiorców jak i inwestorów.

Jakie jest Twoje zdanie na temat powyższego artykułu? Napisz swój komentarz.

Potrzebujesz pożyczki? Opisz swoje oczekiwania: