Nowe oblicze Finansowo.pl

Finansowo.pl to portal umożliwiający zaciąganie pożyczek społecznościowych, który działa na rynku już od siedmiu lat. Teraz przyszła pora na zmiany w portalu, które mają za zadanie jeszcze bardziej ułatwić zaciąganie tego typu zobowiązań. Wprowadzone zmiany mają zapewnić osobom fizycznym szybszy, wygodniejszy i tańszy dostęp do pożyczek udzielanych przez innych użytkowników portalu. Celem jest, więc ułatwienie dostępu do pożyczek i jednocześnie zwiększenie atrakcyjności portalu w oczach inwestorów.

W ten sposób serwis chce stać się jeszcze większą konkurencją nie tylko dla innych portali zajmujących się pożyczkami społecznościowymi, ale również dla instytucji finansowych (banków, instytucji pozabankowych), na co dzień zajmujących się udzielaniem przeróżnego typu kredytów i pożyczek gotówkowych. Dzięki wprowadzonym innowacjom cały proces rejestracji nowego pożyczkobiorcy przebiega online. Nie musi on również przechodzić skomplikowanej procedury weryfikacyjnej związanej z przedstawieniem licznych dokumentów. Z drugiej strony serwis chce zapewnić pożyczkodawcom jeszcze lepsze warunki inwestowania ich środków (lepsze niż na przykład w bankach).

Jakie jest Twoje zdanie na temat powyższego artykułu? Napisz swój komentarz.

Liczba komentarzy: 1 dla “Nowe oblicze Finansowo.pl”

  1. daro68 pisze:

    Potrzebuje pożyczyć 20 tys na dogodne raty.Pożyczkę chciałbym przeznaczyć na spłatę zobowiązań.Pracuje,umowa na czas nieokreślony,mój zarobek wynosi 2100-2400 zł.

Potrzebujesz pożyczki? Opisz swoje oczekiwania: