eMONERO na rynku pożyczek społecznościowych

eMonero znalazło się na opracowanej przez serwis Cashless.pl liście 60 firm ze znaczących branży fintech. Lista ta obejmuje innowacyjne firmy z siedzibą na terenie Polski, które wykorzystują nowoczesne technologie i działają w obszarze finansów, oferując usługi konsumentom lub podmiotom gospodarczym niebędącym bankami. eMONERO jest start-upem zajmującym się pożyczkami społecznościowymi (social lending).
Pozwala użytkownikom pożyczać sobie wzajemnie pieniądze bez udziału banków. Łączy tych, którzy potrzebują gotówki z tymi, którzy mają jej nadmiar i chcą na tym zarabiać. eMonero wyróżnia pełna automatyzacja procesów i szybkość działania. Użytkownicy mogą korzystać z pożyczek społecznościowych błyskawicznie i w każdej sytuacji, jeśli dysponują jakimkolwiek urządzeniem z dostępem do Internetu. eMonero daje użytkownikom bezpieczeństwo transakcji oraz automatycznie kojarzy pożyczkobiorców i pożyczkodawców.
eMONERO to spółka działająca w obszarach finansów i nowych technologii. Doświadczenie zdobyte przez zespół w pracy dla największych polskich banków i firm pożyczkowych oraz we wdrażaniu złożonych projektów informatycznych zaowocowało stworzeniem innowacyjnej platformy łączącej pożyczkobiorców i pożyczkodawców.Szybkie pożyczki społecznościowe to kolejna generacja produktów social lending, dzięki czemu ten sektor staje się coraz atrakcyjniejszy zarówno dla tych, którzy chcą wziąć pożyczkę jak i tych, którzy są gotowi jej udzielić.

Jakie jest Twoje zdanie na temat powyższego artykułu? Napisz swój komentarz.

Potrzebujesz pożyczki? Opisz swoje oczekiwania: